Lista Złotych Szkół NBP 2020/2021

Tytuł „Złotej Szkoły NBP” zdobyły 284 szkoły, które otrzymały najwyższą punktację za zrealizowane zadania I edycji programu. Potwierdzeniem uzyskania tytułu jest certyfikat Narodowego Banku Polskiego.

  1. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Technikum nr 6 Grafiki, Logistyki i Środowiska im. Legionów Polskich w Sosnowcu
  2. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Andrychowie
  3. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Strzelcach Opolskich
  4. CLX Liceum Ogólnokształcące im. gen. dyw. Stefana Roweckiego „Grota” w Warszawie
  5. I Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza w Kędzierzynie-Koźlu
  6. I Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim
  7. I Liceum Ogólnokształcące im. Feliksa Fabianiego w Radomsku
  8. I Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza w Łańcucie
  9. I Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza w Płońsku
  10. I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Opocznie
  11. I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Mysłowicach
  12. I Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Chełmońskiego w Łowiczu
  13. II Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka w Wieluniu
  14. II Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Chrzanowie
  15. II Liceum Ogólnokształcące im. Konstytucji 3 Maja w Krośnie
  16. II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w Krakowie
  17. II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika z Oddziałami Dwujęzycznymi i Międzynarodowymi w Lesznie
  18. II Liceum Ogólnokształcące im. prof. Kazimierza Morawskiego w Przemyślu
  19. II Liceum Ogólnokształcące w Radzyniu Podlaskim
  20. II Technikum w Zespole Szkół nr 3 Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Stanisława Staszica w Łosicach
  21. III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Bełchatowie
  22. III Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w Inowrocławiu
  23. III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Kaliszu
  24. IX Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Częstochowie
  25. Katedralna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I St. w Poznaniu
  26. Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Apostoła i Ewangelisty w Oleśnicy
  27. Katolicki Zespół Edukacyjny w Ostrowcu Świętokrzyskim
  28. KOSTKA Publiczne Liceum Ogólnokształcące Jezuitów im. św. Stanisława Kostki w Krakowie
  29. Liceum Ogólnokształcące im. Joachima Lelewela w Żelechowie
  30. Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Nisku
  31. Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Ropczycach
  32. Liceum Ogólnokształcące nr XV im. mjr Piotra Wysockiego we Wrocławiu
  33. Liceum Służb Mundurowych we Wrocławiu
  34. Miejska Szkoła Podstawowa nr 1 w Piekarach Śląskich
  35. Niepubliczna Szkoła Podstawowa Gaudeamus w Warszawie
  36. Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Słupsku
  37. Niepubliczna Szkoła Podstawowa Promyk Szkoła Jak Dom w Szczecinie
  38. Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Inowrocławiu
  39. Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Słaborowicach
  40. Powiatowy Zespół Szkół w Bieruniu
  41. Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Sióstr Niepokalanek im. bł. M. Marceliny Darowskiej w Warszawie
  42. Prywatne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Niepokalanek im. Matki Bożej Częstochowskiej w Szymanowie
  43. Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa w Poznaniu im. bł. Piątki Poznańskiej
  44. Publiczna Szkoła Podstawowa im. W. B. Głowackiego w Brzózie
  45. Publiczna Szkoła Podstawowa im. „Bolesława Krzywoustego” w Wolinie
  46. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Emanuela Kani w Uszycach
  47. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Rajbrocie
  48. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zbludowicach
  49. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Tarnowie Opolskim
  50. Publiczna Szkoła Podstawowa im. mjr. Henryka Sucharskiego w Jelonkach
  51. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich w Łubnianach
  52. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Dzieci w Przytyku
  53. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Pustyni
  54. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Myśliszewicach
  55. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Zdzieszowicach
  56. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Obrońców Westerplatte w Opolu
  57. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stefana Żeromskiego w Brzegu
  58. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Oleśnie
  59. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 14 im. Orląt Lwowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim
  60. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Artura Gadzińskiego w Zdzieszowicach
  61. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. św. Jana Pawła II i Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Jadownikach
  62. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 im. Przyjaźni Narodów Świata w Opolu
  63. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Głuchołazach
  64. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Powstańców Śląskich w Oleśnie
  65. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wólce Tyrzyńskiej
  66. Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej w Opolu
  67. Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr I im. Mikołaja Kopernika w Opolu
  68. Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku
  69. Samorządowa Szkoła Podstawowa w Górnych Grądach
  70. Społeczna Szkoła Podstawowa im. Astrid Lindgren w Miliczu
  71. Społeczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 35 im. Noblistów Polskich Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Legionowie
  72. Szkola Podstawowa im. Józefa Janika w Koszutach
  73. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Łebie
  74. Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Ziemi Gdańskiej w Pszczółkach
  75. Szkoła Podstawowa im. bpa Wojciecha Tomaki w Trzebownisku
  76. Szkoła Podstawowa im. Bronisława Malinowskiego w Osinie
  77. Szkoła Podstawowa im. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego w Czarnej
  78. Szkoła Podstawowa im. gen. Stanisława Skalskiego w Polichnie
  79. Szkoła Podstawowa im. gen. Władysława Andersa w Jaroszewicach Grodzieckich
  80. Szkoła Podstawowa im. gen. Stanisława Maczka w Boguchwale
  81. Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Grojcu
  82. Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Łomnicy
  83. Szkoła Podstawowa im. Jadwigi Śląskiej w Sokołowcu
  84. Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Chęcinach
  85. Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Kończewie
  86. Szkoła Podstawowa im. Jana Ostroroga w Ostrorogu
  87. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Jaworniku Polskim
  88. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Strącznie
  89. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Śledziejowicach
  90. Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Gostomi
  91. Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w Rykoszynie
  92. Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Osieku Łużyckim
  93. Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Strzeszkowicach Dużych
  94. Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Potęgowie
  95. Szkoła Podstawowa im. Mariusza Zaruskiego w Bielance
  96. Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Lipiu
  97. Szkoła Podstawowa im. Michała Lengowskiego w Jezioranach
  98. Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Dąbrowicy
  99. Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Margoninie
  100. Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich w Wiązowie
  101. Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich w Skrzyszowie
  102. Szkoła Podstawowa im. St. Ligonia w Truskolasach
  103. Szkoła Podstawowa im. Stanisława i Jana Potoczków w Rdziostowie
  104. Szkoła Podstawowa im. Stanisława Konarskiego w Raciążu
  105. Szkoła Podstawowa im. św. Brata Alberta w Żurawiczkach
  106. Szkoła Podstawowa im. św. Jana Bosko w Wysokiej
  107. Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Kaniowie
  108. Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Tarnowcu
  109. Szkoła Podstawowa im. Walerii Szalay-Groele w Przecławiu
  110. Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Królowej Górnej
  111. Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Tłokini Wielkiej
  112. Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Armii Krajowej w Łosińcu
  113. Szkoła Podstawowa im. bł. ks. Jana Balickiego w Morawsku
  114. Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Wiktorówku
  115. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Słupsku
  116. Szkoła Podstawowa nr 1 im. ppłka pil. Mariana Pisarka w Radzyminie
  117. Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Królowej Jadwigi w Lipnicy Wielkiej
  118. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Wysokiem Mazowieckiem
  119. Szkoła Podstawowa nr 1 w Olbięcinie
  120. Szkoła Podstawowa nr 10 im. Gustawa Morcinka w Tychach
  121. Szkoła Podstawowa nr 10 im. Leonida Teligi w Szczecinie
  122. Szkoła Podstawowa nr 10 im. Marii Konopnickiej w Kaliszu
  123. Szkoła Podstawowa nr 10 w Żywcu
  124. Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. H. Dąbrowskiego w Nysie
  125. Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Stanisława Maczka w Rzeszowie
  126. Szkoła Podstawowa nr 129 im. Kornela Makuszyńskiego w Krakowie
  127. Szkoła Podstawowa nr 13 im. Orląt Lwowskich w Głogowie
  128. Szkoła Podstawowa nr 132 im. św. Benedykta z Nursji w Krakowie
  129. Szkoła Podstawowa nr 141 im. Mariusza Zaruskiego w Łodzi
  130. Szkoła Podstawowa nr 15 im. Stefana Żeromskiego w Sosnowcu
  131. Szkoła Podstawowa nr 16 im. Janusza Korczaka w Rudzie Śląskiej
  132. Szkoła Podstawowa nr 175 im. Henryka Ryla w Łodzi
  133. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Wieluniu
  134. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Porąbce
  135. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kazimierza Brodzińskiego w Bochni
  136. Szkoła Podstawowa nr 2 im. ks. Stanisława Konarskiego w Jarosławiu
  137. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Kartuzach
  138. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Rotmistrza Witolda Pileckiego w Olsztynku
  139. Szkoła Podstawowa nr 20 im. Jarosława Dąbrowskiego w Lublinie
  140. Szkoła Podstawowa nr 20 im. ks. Jana Twardowskiego w Szczecinie
  141. Szkoła Podstawowa nr 21 im. Króla Władysława Jagiełły w Sosnowcu
  142. Szkoła Podstawowa nr 25 im. Prymasa Tysiąclecia w Rzeszowie
  143. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Rakszawie
  144. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Wieliczce
  145. Szkoła Podstawowa nr 39 im. Kornela Makuszyńskiego w Sosnowcu
  146. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza w Lublinie
  147. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w Elblągu
  148. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Brzechwy w Swarzędzu
  149. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Janusza Korczaka w Chojnowie
  150. Szkoła Podstawowa nr 42 w Sosnowcu
  151. Szkoła Podstawowa nr 45 im. Kornela Makuszyńskiego w Katowicach
  152. Szkoła Podstawowa nr 46 im. Józefa Chełmońskiego w Łodzi
  153. Szkoła Podstawowa nr 47 im. Kaszubskiej Brygady WOP w Gdańsku
  154. Szkoła Podstawowa nr 49 im. J. Kusocińskiego w Częstochowie
  155. Szkoła Podstawowa nr 49 z Oddziałami Integracyjnymi im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego - Prymasa Tysiąclecia w Białymstoku
  156. Szkoła Podstawowa nr 5 w Miejskim Zespole Szkół nr 5 im. ks. Jana Twardowskiego w Gorlicach
  157. Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterów Westerplatte w Dzierżoniowie
  158. Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie
  159. Szkoła Podstawowa nr 52 im. Marii Konopnickiej w Lublinie
  160. Szkoła Podstawowa nr 6 im. Fryderyka Chopina w Siemianowicach Śląskich
  161. Szkoła Podstawowa nr 6 im. Tadeusza Kościuszki w Wejherowie
  162. Szkoła Podstawowa nr 6 im. Unii Europejskiej w Kłodzku
  163. Szkoła Podstawowa nr 6 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Adama Mickiewicza w Białej Podlaskiej
  164. Szkoła Podstawowa nr 64 im. Tadeusza Kościuszki w Krakowie
  165. Szkoła Podstawowa nr 7 im. Mikołaja Kopernika w Toruniu
  166. Szkoła Podstawowa nr 9 im. Gustawa Morcinka w Jastrzębiu-Zdroju
  167. Szkoła Podstawowa Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej w Lublinie
  168. Szkoła Podstawowa Specjalna nr 1 w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Dąbrowie Górniczej
  169. Szkoła Podstawowa Specjalna w Gołańczy
  170. Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Absolwentów I LO w Przemyślu
  171. Szkoła Podstawowa Unisport we Wrocławiu
  172. Szkoła Podstawowa w Głuchowie
  173. Szkoła Podstawowa w Liczu
  174. Szkoła Podstawowa w Nowych Łubkach
  175. Szkoła Podstawowa w Starych Proboszczewicach
  176. Szkoła Podstawowa w Zaborowicach
  177. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 158 im. Profesora Juliana Aleksandrowicza w Krakowie
  178. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi im. Marii Konopnickiej w Bogdanowicach
  179. Technikum im. ks. prof. Józefa Tischnera w Limanowej
  180. Technikum Leśne w Tucholi im. Adama Loreta
  181. Technikum Lotnicze Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach
  182. Technikum nr 1 w Kwidzynie Zespół Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Kwidzynie
  183. Technikum nr 1 w Zespole Szkół Górniczo-Energetycznych im. Stanisława Staszica w Koninie
  184. Technikum nr 15 im. T. Klenczara w Katowicach
  185. Technikum nr 2 w Siedlcach
  186. Technikum Specjalne nr 6 w Jastrzębiu-Zdroju
  187. Technikum TEB Edukacja w Tychach
  188. Technikum w Nowosielcach
  189. VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy
  190. VII Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Radomiu
  191. XIV Liceum Ogólnokształcące im. mjr Henryka Sucharskiego w Katowicach
  192. XIX Liceum Ogólnokształcące im. Mariana Mokwy w Gdańsku
  193. Zespół Edukacyjny nr 9 w Zielonej Górze
  194. Zespół Placówek Edukacyjnych XV Liceum Ogólnokształcące Specjalne w Olsztynie
  195. Zespół Placówek Oświatowych w Dobrowodzie
  196. Zespół Placówek Oświatowych w Woli Radziszowskiej im. Marii Konopnickiej
  197. Zespół Przedszkolno-Szkolny w Kluczewsku
  198. Zespół Przedszkolno-Szkolny w Stolcu
  199. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Radomiu
  200. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 im. Armii Krajowej w Wałbrzychu
  201. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 im. Jana Pawła II w Rybniku
  202. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Strojcu
  203. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wadowicach Górnych Szkoła Podstawowa w Wadowicach Górnych
  204. Zespół Szkół Administracyjno-Ekonomicznych w Gdyni
  205. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Studzieńcu
  206. Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych im. Stanisława Staszica w Otwocku
  207. Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych im. Polaków Spod Znaku Rodła w Olsztynie
  208. Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych im. Tadeusza Kościuszki w Tarnowie
  209. Zespół Szkół Ekonomiczno-Technicznych im. Cichociemnych w Gliwicach
  210. Zespół Szkół Ekonomiczno-Turystyczno-Hotelarskich im. Władysława Grabskiego w Łodzi
  211. Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących im. Mikołaja Kopernika w Oleśnie
  212. Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży
  213. Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących w Elblągu
  214. Zespół Szkół Ekonomicznych im. bł. ks. Romana Sitki w Mielcu
  215. Zespół Szkół Ekonomicznych im. gen. Stefana Roweckiego „Grota” w Opolu
  216. Zespół Szkół Ekonomicznych im. Janusza Korczaka w Dębicy
  217. Zespół Szkół Ekonomicznych im. Karola Adamieckiego w Dąbrowie Górniczej
  218. Zespół Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Skarżysku-Kamiennej
  219. Zespół Szkół Ekonomicznych im. Stefana Starzyńskiego w Gorzowie Wlkp.
  220. Zespół Szkół Ekonomicznych im. Wincentego Stysia w Świdnicy
  221. Zespół Szkół Ekonomicznych w Kielcach
  222. Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych w Sosnowcu
  223. Zespół Szkół Górniczo-Energetycznych im. Stanisława Staszica w Koninie
  224. Zespół Szkół Handlowo-Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Białymstoku
  225. Zespół Szkół Hotelarsko-Turystycznych im. Władysława Zamoyskiego w Zakopanem
  226. Zespół Szkół im. gen. Władysława Sikorskiego w Rudniku nad Sanem
  227. Zespół Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej Szkoła Podstawowa w Skoroszycach
  228. Zespół Szkół im. ks. dra Jana Zwierza w Ropczycach
  229. Zespół Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Szczawnie-Zdroju
  230. Zespół Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach
  231. Zespół Szkół im. Wincentego Witosa w Jasieńcu
  232. Zespół Szkół im. Władysława Jagiełły w Kurzętniku
  233. Zespół Szkół Licealnych i Agrotechnicznych im. Leona Janty-Połczyńskiego w Tucholi
  234. Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych im. Tadeusza Kościuszki w Rybniku
  235. Zespół Szkół nr 1 im. Gustawa Morcinka w Tychach
  236. Zespół Szkół nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Koszalinie
  237. Zespół Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Kutnie
  238. Zespół Szkół nr 2 im. Bartosza Głowackiego w Tarnobrzegu
  239. Zespół Szkół nr 2 im. Jana Długosza w Wieluniu
  240. Zespół Szkół nr 2 im. Ludwika Skowyry w Przysusze
  241. Zespół Szkół nr 2 im. Tadeusza Rejtana w Rzeszowie
  242. Zespół Szkół nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Łańcucie
  243. Zespół Szkół nr 4 im. Armii Krajowej w Szczecinie
  244. Zespół Szkół nr 4 w Jaśle
  245. Zespół Szkół nr 5 im. M. T. Hubera w Wałbrzychu
  246. Zespół Szkół Ogólnokształcących i Sportowych w Pruszkowie
  247. Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra H. Sucharskiego w Bolesławcu
  248. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Prudniku
  249. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5, IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Marynarzy WOP w Gdańsku
  250. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7, XIII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie
  251. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 w Krakowie
  252. Zespół Szkół Ogólnokształcących Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Kluczborku
  253. Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bystrzycy Kłodzkiej
  254. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Błaszkach
  255. Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Czarnem
  256. Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Krynicy-Zdroju
  257. Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Mikołaja Kopernika w Busku-Zdroju
  258. Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 im. Karola Fryderyka Libelta w Krotoszynie
  259. Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Drobinie
  260. Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Niemcach
  261. Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Praszce
  262. Zespół Szkół Specjalnych nr 2 w Gdańsku
  263. Zespół Szkół Technicznych i Licealnych w Żaganiu
  264. Zespół Szkół Technicznych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Rzeszowie
  265. Zespół Szkół Technicznych im. prof. Karola Olszewskiego w Sędziszowie Małopolskim
  266. Zespół Szkół Technicznych w Janowie Lubelskim
  267. Zespół Szkół w Błażowej
  268. Zespół Szkół w Bukowsku
  269. Zespół Szkół w Działyniu
  270. Zespół Szkół w Jasionce im. Jana Pawła II
  271. Zespół Szkół w Koniecpolu
  272. Zespół Szkół w Lipuszu
  273. Zespół Szkół w Prudniku
  274. Zespół Szkół w Radomyślu Wielkim
  275. Zespół Szkół w Seroczynie
  276. Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju
  277. Zespół Szkół Zawodowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dynowie
  278. Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
  279. Zespół Szkół Zawodowych im. Sandora Petöfi w Ostródzie
  280. Zespół Szkół Zawodowych nr 2 im. 5 Pułku Ułanów Zasławskich w Ostrołęce
  281. Zespół Szkół Zawodowych Rzemiosła-Rzemieślnicza Szkoła Branżowa i Stopnia w Inowrocławiu
  282. Zespół Szkół Zawodowych Specjalnych w Wałbrzychu
  283. Zespół Szkół-Centrum Kształcenia Ustawicznego w Gronowie
  284. Zespół Szkół-Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej im. Mikołaja Kopernika w Rawie Mazowieckiej

Zobacz też: Laureaci nagród

Stopy procentowe

Referencyjna 0,10
Lombardowa 0,50
Depozytowa 0,00
Redyskontowa weksli 0,11
Dyskontowa weksli 0,12

Kursy średnie

Tabela z dnia 2021-09-22
1 EUR4,6308
1 USD3,9460
1 CHF4,2789
1 GBP5,3828
100 JPY3,6035

Perspektywy makro

Dane miesięczne

Dane kwartalne

Wskaźniki i rynki

Zobacz również

Numizmatyka

Kontakt

Centrala NBP
ul. Świętokrzyska 11/21
00-919 Warszawa

tel. centr.:
22 185 10 00
e-mail: listy@nbp.pl
ePUAP:/NBP/SkrytkaESP
NIP: 525-000-81-98
REGON: 000002223
SWIFT: NBPL PLPW
Ta strona używa plików cookies, dzięki którym może działać lepiej.
Aby się dowiedzieć więcej o technologii cookies, proszę kliknąć tutaj: Polityka prywatności NBP »
Aby móc przeglądać zawartość, należy zaakceptować cookies z tej strony Akceptuję